Brunovský Albín (Zohor 1935 – 1997 Bratislava)
P. F. 1985, popsáno, datováno a signováno dole uprostřed tužkou Pour feliciter 1985 A. Brunovský, lept/papír, 10 x 6,5 cm (Šm)
25.05.2019 - 14:00
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |